נגן וידאו

Venga – קיר טיפוס בפתח תקווה

המקום המושלם להתחיל לטפס

ונגה קיר טיפוס הינו מועדון המתמחה בטיפוס קירות ובולדרינג. בואו לקיר הטיפוס, להכיר ולהתנסות בטיפוס קירות ביחד עם אלופים והכי חשוב – להנות!

טיפוס בולדרינג - טיפוס ללא חבלים ונחיתה על מזרן עבה

טיפוס בולדרינג הינו חוויה יוצאת דופן, מאתגרת ומהנה. הפעילות בקיר הטיפוס מתאימה לכולם, בטיחותית ונעשית מעל מזרן עבה ותקני.

קיר טיפוס – מזמינים מקום, מגיעים, מטפסים ונהנים!

המקום להתחיל לטפס - כל אחד יכול!

הטיפוס בונגה קיר טיפוס פשוט מאוד – באים ומטפסים! הכל פשוט וקל. אין צורך בניסיון קודם. הפעילות מתאימה לבני 8 ועד 70.

מטפס על קיר טיפוס באולם האדום

קיר טיפוס - אף פעם לא משעמם

על קיר הטיפוס בנויים כ-120 מסלולי בולדרינג – מסלולים קצרים ומאתגרים. קירות הטיפוס באולם בנויים בזוויות מגוונות הנעות מקיר ישר ועד לתקרה. השיפועים המגוונים מאפשרים לבנות מסלולים מאתגרים במיוחד הדורשים מהמטפס להתמודד עם כוח המשיכה. שמירת הרגליים על קיר טיפוס משופע מחזקת את כל שרירי הגוף ובמיוחד את שרירי הליבה. התוצאה, חיזוק שרירים רבים וכל זאת כתוצר לוואי של פעילות ספורטיבית מהנה.

האולם האדום

כבר לא כ"כ אדום, אבל פעם הוא היה.. 🙂 בכל מקרה, האולם מכיל כ-64 מסלולי בולדרינג בכל רמות הקושי.
קירות הטיפוס באולם בנויים בזוויות מגוונות הנעות מקיר ישר ועד לתקרה. השיפועים החזקים מאפשרים לבנות מסלולים מאתגרים במיוחד הדורשים מהמטפס להתמודד עם כוח המשיכה. שמירת הרגליים על קיר טיפוס משופע מחזקת את כל שרירי הגוף ובמיוחד את שרירי הליבה. התוצאה, חיזוק שרירים רבים וכל זאת כתוצר לוואי של פעילות ספורטיבית מהנה.

האולם הלבן

את האולם הלבן פתחנו במאי 2012 ותכננו אותו כך שישלים את קירות הטיפוס באולם האדום. באולם זה כ-56 מסלולי בולדרינג בכל רמות הקושי. בניגוד לאולם האדום, שבו השיפועים חזקים למדי, באולם הלבן השיפועים מתונים יותר ומאפשרים לבנות מסלולים הדורשים מהמטפס פחות כוח מתפרץ אך יותר קואורדינציה, טכניקה ושיווי משקל.

קיר אימונים ומון בורד

קיר האימונים מייצר סביבת עבודה מבוקרת לאימונים ספציפיים, הן בפעילות חופשית והן בחוגים ובסדנאות שאנו מציעים למטפסים. על הקיר כ-900 אחיזות טיפוס בכל הצורות והגדלים, המאפשרות לתרגל טכניקות טיפוס, לבצע תרגילי כוח מתקדמים ולשפר את סיבולת השריר.
במרכז קיר האימונים מותקן "מון בורד" תקני ומקצועי המאפשר בחירה מהירה של עשרות אלפי מסלולי בולדרינג באמצעות אפליקציה. אחיזות המסלול מוארות ע"י מערכת לדים לנוחות המטפס. שווה לנסות, זה ממכר!